1+0 daireler, 71m², 1/13 kat
Long Beach Life
Haritada
160 761 £
2 264 £/m²
Özellikler
Nesne kodu
8711194
Son tarih
Konut kompleksi kiralandı
housing_class
Standart
Malzeme duvar
Другое
Oda
1+0 daireler
Alanı
71 m.2
Kat
1 i̇tibaren 13
Emlak türü
Apart
Giriş
1 giriş
Жилой комплекс №15, блок С
- Footnote_nh_free_commission
- ev
- Yeni binalardaki daireler
- Edelweiss
- Nesne kodu 8711194