this_apartment_is_booked
leave_a_request_in_object_booked
1+0 daireler, 56m², 1/12 kat
Long Beach Life
Haritada
80 589 £
1 439 £/m²
Özellikler
Nesne kodu
8709853
Son tarih
Konut kompleksi kiralandı
housing_class
İşletme
Malzeme duvar
Другое
Oda
1+0 daireler
Alanı
56 m.2
Kat
1 i̇tibaren 12
Emlak türü
Apart
Giriş
1 giriş
Жилой комплекс №19, блок 4
- Footnote_nh_free_commission
- ev
- Yeni binalardaki daireler
- CAESAR RESORT & SPA
- Nesne kodu 8709853