this_apartment_is_booked
leave_a_request_in_object_booked
1+0 Daire, 84m², 2/2 kat
Arapkoy
Haritada
368 993 £
4 393 £/m²
Özellikler
Nesne kodu
8709916
Son tarih
Konut kompleksi kiralandı
housing_class
Standart
Malzeme duvar
Другое
Oda
1+0 sq.
Alanı
84 m.2
Kat
2 i̇tibaren 2
Giriş
1 giriş
Жилой комплекс №59, 1 очередь
- Footnote_nh_free_commission
- ev
- Yeni binalardaki daireler
- Bahamas Homes
- Nesne kodu 8709916